Sprężarki śrubowe - sprzedaż, serwis, naprawa. Dostawa sprężonego powietrza. A A A
Marani PL Marani EN Marani DE Marani RU

O Nas

Marani Spółka z o.o. jest w 100% prywatną firmą założoną w 1993 roku z misją aktywnego udziału w restrukturyzacji polskiego przemysłu ciężkiego na Śląsku. Obecnie firma bierze udział w procesach zmian technicznych i technologicznych jakie przeprowadzają duże przedsiębiorstwa przemysłowe w całej Polsce w obszarze gospodarki sprężonym powietrzem i gazów technicznych.

Jesteśmy sprawdzonym dostawcą sprężonego powietrza i azotu dla 20 kopalń węgla kamiennego, 7 hut, kuźni, walcowni, zakładów mechanicznych i metalowych, cementowni . Działamy na zasadach outsourcingu dostaw (zob. referencje).

Marani ma siedzibę w Zabrzu na Śląsku, w centrum wielkiego polskiego przemysłu oraz Gorzowie Wielkopolskim i Stalowej Woli.

Przejmujemy w zarządzanie istniejące sprężarkownie i budujemy własne stacje sprężarek, dmuchaw, gazów technicznych z których zasilamy sieci przemysłowe Klientów.

 

Marani Sp. z o.o.

www.marani.pl

Jesteśmy integratorem technicznym w obszarze gospodarki sprężonego powietrza i azotu w oparciu o urządzenia własnej produkcji (zob. katalog produktów) oraz czołowych firm na świecie. Oferujemy rozwiązania na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy firmą typu ESCO (Energu Saving Company). Razem z ośrodkiem badawczo rozwojowym Elementów i Układów Pneumatyki w Kielcach oferujemy kompleksowe rozwiązania automatyzacji procesów przemysłowych w oparciu o własne elementy pneumatyki (zob. katalog produktów).

 

Marani Sp. z o.o. jest udziałowcem poniższych firm i tworzy z nimi grupę kapitałową Marani.

Marani Strefa Sp. z o.o.

zobacz więcej

MARANI Strefa powstała w Stalowej Woli, jest spółką grupy Marani. Firma realizuje sprzedaż w obszarze gospodarki sprężonego powietrza.

 

Marani GmbH

www.marani.de

MARANI GmbH powstała w Wohratal (Hessen) jest spółką grupy Marani. Firma realizuje sprzedaż elementów pneumatyki na rynek UE za pośrednictwem platformy B2B ze swojego sklepu internetowego (zob. online shop). Świadczy usługi outsourcingu dostaw sprężonego powietrza na obszar Niemiec. Posiada oddział w Zwickau (www.druckluft-schwarze.de)

 

Ośrodek badawczo Rozwojowy Elementów i Układów Pneumatyki Sp. z o.o.

www.obreiup.com.pl

Założony w 1968 roku ośrodek badawczo-rozwojowy w Kielcach pozostaje głównym miejscem budowy i rozwoju polskiej pneumatyki. Projektuje i wykonuje elementy oraz zespoły specjalne, przeznaczone do zastosowań w jednostkowych urządzeniach i w nietypowych warunkach eksploatacji. Produkuje standardowe siłowniki i elementy pneumatyki. OBREiUP utrzymuje liczne kontakty z krajowymi wyższymi uczelniami: Politechnika Świętokrzyska, Politechnika Warszawska, Krakowska AGH, Politechnika Białostocka, Koszalińska i Wrocławska. Już w latach 70tych utworzono w Ośrodku własne laboratorium wyposażone w stanowiska pozwalające na prowadzenie badań zgodnie z wymogami norm międzynarodowych ISO. Od powstania Ośrodka został on upoważniony do prowadzenia całokształtu krajowych prac normalizacyjnych w dziedzinie pneumatyki napędowej i sterującej. Po nowelizacji Ustawy o Normalizacji, obowiązującej od 1 stycznia 2003r. w OBREIUP został utworzony sekretariat Komitetu Technicznego nr 208 ds. napędów i sterowań pneumatycznych, który Ośrodek prowadzi do chwili obecnej, aktywnie uczestnicząc w pracach o zasięgu krajowym i międzynarodowym w ramach działalności komitetów międzynarodowej organizacji normalizacyjnej ISO TC 131 i TC 118 oraz komitetu europejskiego CEN. Marani Sp. z o.o. posiada 85% udział w kapitale zakładowym OBREiUP Sp. z o.o. w Kielcach.

 

Kompresory śrubowe przemysłowe. Cena sprężarek śrubowych

Osuszacz powietrza wynajem- wynajem

Produkujemy kompresory śrubowe przemysłowe. Cena sprężarek śrubowych jest uzależniona od wielu czynników.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wynajmem sprężarek, zapraszamy do kontaktu.